Tureckie seriale znane z kanału DIZI i serwisu FilmBox+ teraz w CDA Premium

Grupa Kino Polska poszerza współpracę z CDA w zakresie dystrybucji swojej oferty programowej. Tureckie seriale znane z kanału DIZI i serwisu FilmBox+ są teraz dostępne dla subskrybentów CDA Premium.

W ramach usługi CDA Premium w serwisie CDA pojawiła się osobna kategoria z tureckimi serialami. W specjalnie utworzonej zakładce FilmBox On Demand są dostępne produkcje znane z kanału DIZI i serwisu FilmBox+, m.in. W imię sprawiedliwości (Karadayi), Miłość i brudne pieniądze (Kara Para Aşk), Pięciu braci (Beş Kardeş), Mamy i matki (Analar ve Anneler), 20 minut (20 Dakika) czy Ósmy dzień (8. Gün). Dostęp do seriali jest ograniczony czasowo. W przyszłości oferta CDA będzie poszerzana o kolejne tytuły z bogatej biblioteki Grupy Kino Polska.

Szersza dystrybucja oferty Grupy Kino Polska na stronie głównej CDA to kolejny etap naszej wieloletniej i owocnej współpracy z CDA. Jesteśmy przekonani, że unikatowe tureckie seriale znane m.in. z kanału DIZI, a teraz dostępne również w serwisie FilmBox+, wzbudzą zainteresowanie odbiorców CDA i poszerzą grono użytkowników tego serwisu – mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Grupie Kino Polska.

Tureckie seriale mają w naszym kraju szeroką rzeszę oddanych widzów, także wśród użytkowników CDA Premium. Powiększenie biblioteki filmów CDA Premium o te pozycje na pewno ich ucieszy. Z kolei dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z CDA Premium, będzie to dobry argument, żeby nas sprawdzić. Tym bardziej, że gdy wszyscy wokół podnoszą ceny, my powiększamy ofertę nie zmieniając opłaty – mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług w CDA SA.

Grupa Kino Polska to jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, z sukcesem działająca również na rynkach międzynarodowych. Grupa zajmuje się dystrybucją i produkcją treści dla telewizji, na platformy VOD, do serwisów streamingowych oraz kin, a także sprzedażą licencji programowych. Jest również nadawcą tematycznych kanałów telewizyjnych, dystrybuowanych w naziemnej telewizji cyfrowej, w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. W portfolio Grupy znajdują się m.in. takie kanały telewizyjne, jak: Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, Gametoon i DIZI oraz kanały marki FilmBox.

FilmBox on Demand dostępny tutaj