Kino familijne i bajki w CDA Premium w styczniu

Tym razem przygotowaliśmy zestawienie wybranych filmów familijnych i bajek animowanych dla dzieci (również dla najmłodszych!). Zapraszamy!

Stadnina 2: Wielka obietnica

Kontynuacja popularnego i lubianego filmu młodzieżowego o trzech siostrach, które po nieoczekiwanej śmierci ich ojca muszą walczyć z bezduszną urzędniczą machiną o prawo do zachowania ukochanej stadniny koni.

W drugiej części jedna z sióstr, Lou, po tragicznych incydentach na farmie postanawia uciec z niej wraz ze swoim ukochanym koniem. Schronienie znajduje u Cala, który mieszka ze swoimi półdzikimi końmi z dala od cywilizacji. Dobre, wrażliwe kino familijne.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/video/12989130f9/vfilm
natomiast część pierwszą „Stadnina” znajdziecie również w CDA Premium pod adresem: https://www.cda.pl/video/535192875/vfilm

Mój przyjaciel orzeł

Mieszkający w górach chłopiec znajduje ranne pisklę orła. Postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach, choć wie, że nie będzie to łatwe zadanie. Między chłopcem a zwierzęciem rodzi się magiczna wręcz więź.

Film zachwyca zdjęciami dzikiej przyrody i pięknymi krajobrazami. Jedną z głównych ról gra Jean Reno.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/video/1272410750/vfilm

Szalona mamuśka

Fanny dowiaduje się, że jej dziewięcioletni syn jest dręczony przez grupę rówieśników. Młodzi chuligani nie wiedzą jednak z kim zadzierają, a może raczej z czyim synem. Tytułowa mama postanawia osobiście rozprawić się z małymiłobuzami i dać im niezapomnianą nauczkę. Lekka i zabawna komedia familijna.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/video/1203073869/vfilm

K9 – Łowcy skarbów

Kassie wraz z przyjaciółmi znajduje stary, zepsuty zegarek kieszonkowy. Na pozór zepsute i niewiele warte znalezisko zawiera wskazówkę jak dotrzeć do legendarnego skarbu. Grupka przyjaciół nawet nie podejrzewa, jak wielka przygoda ich czeka.

Dobre, przygodowe kino familijne przy którym nikt nie będzie się nudził. Ojca głównej bohaterki, Kassie, zagrał Luke Perry.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/video/1272410750/vfilm

Pieski i kotki

Uroczy, składający się z 9 odcinków serial dla najmłodszych widzów. Tytułowi bohaterowie mieszkają w przytulnych domkach w małym miasteczku i uwielbiają płatać figle. Te pieski i kotki są przyjaciółmi, którzy uczą się ważnych zasad życia, zabawy, poznawania świata i pomagania innym.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/Bajki123/folder/43197176/vfilm

Fiksiki

Poznajcie Fiksiki, czyli maleńką rodzinę, żyjącą po kryjomu w mieszkaniu całkiem zwyczajnych ludzi. Gdy coś się zepsuje, Fiksiki przybywają na pomoc, korzystając ze swojej wiedzy, umiejętności i narzędzi. Trzynasto odcinkowy animowany serial dla najmłodszych o dużych walorach edukacyjnych.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/DaVinci/folder/43158900/vfilm

Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy

Czy ktoś nie zna przygód dzielnego strażaka Sama?! Oto najnowsze filmowe przygody popularnego dziecięcego bohatera kreskówek, tym razem w kosmicznej scenerii.

Malcolm zwierza się Samowi, że jedyne, czego mu brakuje w miasteczku, to porządna zagadka do rozwikłania. Tymczasem w Pontypandy pojawia się dwoje naukowców, a wraz z nimi superbohater latający w przestworzach…

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/video/12782837f7/vfilm

W CDA Premium dostępne są także inne filmy ze strażakiem Samem!

Inspektor Gadżet

Są tacy bohaterowie dziecięcych bajek, którzy się nie starzeją. Tak jak strażak Sam, czy jak Inspektor Gadżet. W CDA Premium 26 odcinków przygód nieporadnego i niezwykle sympatycznego inspektora, który ma wielką umiejętność pakowania się w olbrzymi kłopoty i jeszcze większą wychodzenia z nich bez szwanku.

Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem pilnuje porządku w Metro City i tropi złowrogiego Doktora Klaufa, chcącego przejąć władzę nad światem.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/Bajki4Fun/folder/42781214/vfilm

Sekretny świat kotów

Oskar to młody kot, który marzy o wielkiej przygodzie. Kiedy więc słyszy opowieść o mitycznej kociej krainie Miaukocji, postanawia wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Piękna, animowana bajka nie tylko dla wielbicieli kotów.

Film dostępny pod adresem: https://www.cda.pl/video/127241194d/vfilm

W CDA Premium, w zakładce „Dla dzieci” oraz „Familijne” znajdziecie mnóstwo innych filmów i bajek dla najmłodszych, dla nieco starszych i dla całych rodzin.

Pamiętajcie, że filmy w CDA Premium możecie oglądać jak chcecie i kiedy chcecie: na komputerze, na telewizorze (nasza aplikacja jest dostępna na większości modeli wszystkich producentów TV obecnych w Polsce), na tablecie, na telefonie czy na konsoli.