Styczniowe nowości filmowe

Nowy rok i nowe filmy w repertuarze CDA Premium. Jak zwykle zadbaliśmy o to, żebyście mieli co oglądać. Przekonajcie się sami, co dla Was przygotowaliśmy.

Zaczynamy od dramatu obyczajowego Tully z Charlize Theron. Macierzyństwo nie zawsze jest łatwym okresem w życiu. Bywa, że wręcz przeciwnie. Zaangażowana i sprawdzona niania bywa wybawieniem. Chyba że…

Tully (2018)

https://www.cda.pl/video/429581977/vfilm

Punks not dead? Może i tak, ale co dopiero można powiedzieć o hippisach? Moda na klimaty z lat 70 wiecznie żywa. I to jak żywa! Przekonajcie się sami i sięgnijcie po Swingujące wakacje.

Swingujące wakacje (2018)

https://www.cda.pl/video/430051447/vfilm

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara to nieco cięższe klimaty. Akcja, kryminał i biografia w jednym, czyli ekranizacja bestsellerowego pamiętnika kochanki Pablo Escobara, najpotężniejszego barona narkotykowego XX wieku.

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2017)

Najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku

Sweet country to mocny obraz ukazujący absurdy czasów segregacji rasowej.

Sweet country (2017)

https://www.cda.pl/video/4226648c3/vfilm

Projekt Floryda świetny i aktualny film. Przekonajcie się sami, czy wszystkie nagrody i nominacje były zasłużone. Według nas jak najbardziej tak! Film dostępny od 18 stycznia.

Projekt Floryda (2017)

Piraci z Solamii to historia oparta na faktach, przedstawiająca losy początkującego dzinnikarza, który postanowił poznać świat somalijskich piratów od środka. Film dostępny od 18 stycznia.

Piraci z Solamii (2017)

A 31 stycznia powróci… Porucznik Kabura! Tak, tak, pierwszy sezon baaardzo Wam się podobał, mamy nadzieję, że drugi również będzie często oglądany i gorąco komentowany. Będzie jak zwykle ostro, pieprznie i pikantnie i co tu dużo mówić: po bandzie! Więcej o nowym, składającym się z ośmiu odcinków sezonie pisaliśmy tu „porucznik Kabura powraca!”

Porucznik Kabura, wkrótce sezon 2