Nowe seriale w CDA Premium w lutym

W CDA Premium znowu mamy dla Was trochę serialowych nowinek. Niektóre z nich to zupełnie nowe pozycje, a inne to kolejne sezony znanych i lubianych serii. Zapraszamy!

Duchy z Enfield

dostępny: https://www.cda.pl/eOne/folder/43464802/vfilm

Maurice Grosse, badający zjawiska nadprzyrodzone udaje się do domu w Enfield, którego mieszkańcy są przekonani, że budynek jest nawiedzony. 

Ten miniserial składający z trzech odcinków spodoba się nie tylko widzom lubiącym horrory i mocne wrażenia. To przede wszystkim świetnie opowiedziana historia pokazująca dramat osób, które doznały straty najbliższych. Niesamowita, gęstniejąca atmosfera, doskonała gra aktorska, a za kamerą Kristoffer Nyholm, który wyreżyserował m.in. Tabu oraz The Killing – to kolejne powody, żeby sięgnąć po ten seria. Warto!

The Book of Negroes

dostępny: https://www.cda.pl/eOne/folder/43370510/vfilm

W małej afrykańskiej wiosce pojawiają się handlarze niewolnikami. Bohaterka opowieści, dziewczynka Aminata, razem z innymi porwanymi trafia na statek, który płynie do Ameryki.

Przejmujący ramat historyczny oparty na prawdziwej historii. Bardzo wysoko oceniany przez widzów serial, który otrzymał kilkanaście nominacji.

Deputy

dostępny: https://www.cda.pl/eOne/folder/43511096/vfilm 

Tym razem coś dla widzów lubiących akcję i dobre kino sensacyjne. Po nagłej śmierci szeryfa hrabstwa Los Angeles, jego zastępcą zostaje znany z niesubordynacji stróż prawa. Kłopoty wiszą w powietrzu…

Miłość i medycyna – sezon 5

dostępny: https://www.cda.pl/eOne/folder/42746432/vfilm

To już 5 sezon niezwykle popularnego i lubianego serialu opisującego perypetię pielęgniarek, lekarzy i pacjentów duńskiej służby zdrowia. Historia pierwszego sezonu rozpoczyna się w latach 50, tuż po wojnie, kiedy duński rząd z powodu braku personelu zmuszony jest zatrudniać na stanowiska pielęgniarek mężczyzn. W środowisku o skostniałej i staroświeckiej hierarchii nie przychodzi to łatwo.

Kolejny serial telewizyjny zbierający wysokie noty widzów nie tylko w krajach skandynawskich. W CDA Premium każdy sezon miał rekordową oglądalność.

Most nad Sundem – sezon 3 i 4

dostępny: https://www.cda.pl/smediaPL/folder/42254301/vfilm 

W CDA Premium już teraz możecie oglądać trzy sezony, a jeszcze w tym miesiącu trafi ostatni czwarty sezon. To jedna z obowiązkowych pozycji i jeden z najlepszych seriali kryminalnych!

Na samym środku granicznego mostu policja odnajduje ludzkie zwłoki. Detektywi ze Szwecji i Danii łączą siły, by rozwikłać zagadkę nietypowego zabójstwa… O tym serialu napisano już mnóstwo entuzjastycznych recenzji i wszystkie pozostają aktualne. Mroczny, gęsty i wyjątkowy. To uczta nie tylko dla wielbicieli skandynawskich kryminałów, ale dla każdego, kto ceni dobre kino.

Halt and Catch Fire

dostępny: https://www.cda.pl/eOne/folder/43643018/vfilm

USA, początek ery komputerowej lat 80, chciwy wizjoner musi konkurować na śmierć i życie z największymi gigantami branży – Apple, Microsoft oraz IBM. Pełen intryg oraz zwrotów akcji serial gdzie dominuje żądza pieniądza oraz ogromne ego, a relacje rodzinne zostają wystawione na próbę.

Ten serial doczekał się 4 sezonów. W CDA Premium możecie oglądać cały 1 sezon, a kolejne niebawem.

Teraz w pakiecie Filmy i Telewizja na żywo!Zapraszamy na CDA Premium!