Serialowe nowości w CDA Premium!

W CDA Premium czeka na Was kolejna solidna lista seriali i miniseriali. Wśród nowości znalazły się zarówno seriale kryminalne, przygodowe, obyczajowe oraz dwie pozycję cieszących się bardzo dużą popularnością seriali tureckich. Zapraszamy! 

Purpurowe rzeki

Naszą listę nowości zaczynamy od świetnego serialu kryminalnego purpurowe rzeki, którego scenariusz powstał na podstawie książek niezwykle popularnego nad Sekwaną autora kryminałów Jean-Christophe Grangé. Doświadczony detektyw wraz ze swoją nieco młodszą partnerką próbują rozwikłać sprawę zagadkowych zbrodni, jakie miały miejsce w odległych rejonach Francji. W trakcie śledztwa trafiają na tajemnice i zabobony z jakimi jeszcze dotąd się zetknęli. W CDA Premium dostępne są 3 sezony tego serialu.

dostępny: https://www.cda.pl/VFilms/folder/48459273/vfilm 

W 80 dni dookoła świata

Miniserial na podstawie powieści Juliusza Verne’a o tym samym tytule. Ta miniseria to najnowsza, bo nakręcona w 2021 roku adaptacja niezmiennie popularnej klasyki literackiej. I nawet, jeżeli widzieliście już wszystkie ekranizacje i adaptacje „W 80 dni dookoła świata”, to ten zabawny i pełen akcji serial na pewno Was nie zawiedzie!

dostępny: https://www.cda.pl/Media4FunPL/folder/47674003/vfilm 

Victor Lessard

Kolejny świetny serial kryminalny na naszej liście i kolejna bardzo udana adaptacja popularnego cyklu powieści kryminalnych. Bohaterem serialu jest śledczy Victor Lessard, który wraca do służby po tym, jak został zawieszony w obowiązkach. Pierwsza sprawa, jaką mu przydzielono dotyczy morderstwa, które wygląda na  rytualne. Mierzący się z własną niełatwą przeszłością policjant rzuca się w wir mrocznego śledztwa. Dostępne są wszystkie 3 sezony.

dostępny: https://www.cda.pl/smediaPL/folder/47193778/vfilm  

Przystań 

Serial obyczajowy oparty na wydarzeniach, które miały miejsce w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w Islandii. Grupa przyjaciół z dzieciństwa wbrew nowym regulacjom prawnym i okolicznościom chce zbudować imperium rybackie. Zaczynają od remontu starego kutra i wypowiadają nierówną walkę chciwości, zawiści i lokalnym układom.

dostępny: https://www.cda.pl/Media4FunPL/folder/47348968/vfilm 

Po drugiej stronie złudzeń

Sześcioodcinkowy dramat kryminalny produkcji francuskiej. Siostra bliźniaczka Aleksandry, Manon, znika w przeddzień ich urodzin. Cała rodzina rozpoczyna śledztwo.

dostępny: https://www.cda.pl/smediaPL/folder/47439003/vfilm 

Kuzgun  

Pierwszy z dwóch w tym zestawieniu serial turecki „Kuzgun”. Życie rodzinne Kuzguna zmienia się całkowicie w wyniku ataku na jego ojcu. Jak to często ma miejsce w przypadku tureckich seriali znajdziecie tu prawie wszystko: akcję, intrygę kryminalną, romans i dramat obyczajowy. NA CDA Premium dostępne jest 15 odcinków, a w każdy poniedziałek dodawane jest 5 kolejnych.

dostępny: https://www.cda.pl/FilmBoxOnDemand/folder/48195963/vfilm 

Mamy i matki   

Turecki dramat obyczajowy opowiadający historię niezwykłej przyjaźni dwóch różnych kobiet, których życiowe drogi niespodziewanie się splatają. Akcja serialu rozgrywa się w latach 70. 

Kader całe dotychczasowe życie mieszkała w małej wiosce w Anatolii z ukochanym Mustafą. Tragiczny wypadek sprawia jednak, że ciężarna dziewczyna wyjeżdża zupełnie sama do Stambułu. Zeliha to inteligentna, wykształcona kobieta, której namiętny związek z aktywistą Muratem kończy się tym, że Zeliha również zostaje zupełnie sama jako ciężarna wdowa. Dziewięć miesięcy później ścieżki obu kobiet krzyżują się….

dostępny: https://www.cda.pl/FilmBoxOnDemand/folder/39501848/vfilm 

Teraz w pakiecie Filmy i Telewizja na żywo!Zapraszamy na CDA Premium!