Gorący początek lata z CDA Premium

Sezon wakacyjny rozpoczęty! Sprawdź nowości jakie przygotowaliśmy w CDA Premium na początku lipca. Ale to nie koniec letnich nowości – będzie ich dużo więcej 🙂

Wilk z Wall Street

Prawdziwa historia Jordana Belforta, okrzykniętego królem Wall Street, genialnego brokera, którego firma łamała prawo rekomendując zakup ryzykownych akcji. Prawdziwy hit, który się nie starzeje. Aktorski popis Leonarda DiCaprio oraz reżyserski Martina Scorsese. Złoty Glob, Bafta, a także kilkadziesiąt nominacji, w tym kilka do Oscara.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1504565481/vfilm

Hellboy

Wyreżyserowany przez Neila Marshalla film na podstawie cyklu kultowych komiksów o Piekielnym Chłopcu, synu szatana wychowanym przez brytyjskiego naukowca, który mimo piekielnych korzeni stoi po stronie ludzi. Obowiązkowa pozycja dla fanów fantasy i nie tylko.

dostępny: https://www.cda.pl/video/150455342b/vfilm 

Nietykalni

Obsypany nagrodami, nominacjami i bardzo dobrze przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków. Historia sparaliżowanego milionera, który zatrudnia do pomocy i opieki nad sobą młodego chłopaka, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni.

dostępny: https://www.cda.pl/video/15045949a6/vfilm  

Bodyguard Zawodowiec 

Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego… Kapitalna komedia i kino akcji z plejadą gwiazd: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Salma Hayek. 

dostępny: https://www.cda.pl/video/150236744f/vfilm 

Byliśmy żołnierzami  

Wietnam, Dolina Śmierci. 400 żołnierzy z elitarnej amerykańskiej dywizji bojowej zostaje otoczonych przez 2000 żołnierzy Wietnamu Północnego. To starcie zamiast stać się przestrogą, było początkiem koszmaru… W roli głównej Mel Gibson.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1502345914/vfilm 

Arkansas  

Dwaj handlarze narkotyków pracujący dla mafijnego bossa Froga, wpadają w kłopoty, kiedy nie udaje się jedna z transakcji. Gwiazdorska obsada – Liam Hemsworth, Vince Vaughn, John Malkovich – oraz świetny film kina akcji. 

dostępny: https://www.cda.pl/video/15045474b4/vfilm 

Paddington

Tym razem coś dla młodszego widza, czyli sfabularyzowane przygody słynnego misia Paddingtona. Futrzany bohater przybywa do Londynu w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek jego przygód. Poznajcie niedźwiadka szukającego szczęścia w wielkim mieście! 

dostępny: https://www.cda.pl/video/1503191404/vfilm 

Paddington 2    

Kontynuacja części pierwszej przygód uroczego misia Paddingtona. Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty przypadkowo trafia w bardzo złe towarzystwo i pomyłkowo zostaje wsadzony do więzienia. Obie części – Paddington i Paddington 2 – to obowiązkowe pozycje dla szukających dobrej rozrywki spod znaku kina familijnego.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1503202906/vfilm

Capone   

Al Capone był najpotężniejszym gangsterem w Chicago. Po wyjściu z więzienia, dawny szef mafii pogrąża się w zapomnieniu i szaleństwie. Inne spojrzenie na legendę przestępczego świata i fantastyczna kreacja Toma Hardy.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1502131993/vfilm 

Uprowadzona (3 części)   

Trylogia kina akcji z byłym agentem służb specjalnych Bryanem Millsem, która stała się wizytówką aktorską Liama Neesona. W pierwszej części Milss rusza do Paryża, by ratować swoją nastoletnią córkę porwaną przez gang handlarzy ludźmi. Klasyka kina akcji, w CDA Premium wszystkie 3 części.

dostępny:
część 1 –
https://www.cda.pl/video/1503501993/vfilm
część 2 – https://www.cda.pl/video/1508941483/vfilm 
część 3 – https://www.cda.pl/video/150894245c/vfilm 

Sinister (2 części)   

Tym razem horror, a właściwie dwa. Pierwsza część to historia autora powieści kryminalnych, który wprowadza się do domu w którym znajduje szokujące taśmys krywające prawdę o jego poprzednich mieszkańcach. W CDA Premium obie części tego horroru.

dostępny:
część 1 –
https://www.cda.pl/video/1503451404/vfilm 
część 2 – https://www.cda.pl/video/150347390e/vfilm  

Looper    

W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Jeden z zabójców otrzymuje zlecenie zabicia… siebie samego z przyszłości. W roli głównej Bruce Willis i Joseph Gordon-Levitt.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1502148991/vfilm 

Midway    

Film o najważniejszej bitwie morskiej w historii Ameryki! Żołnierze amerykańskiej marynarki próbują powstrzymać ekspansję Japonii na Pacyfiku i odwrócić losy II Wojny Światowej. Pełen rozmachu i imponujących scen dramat wojenny w koprodukcji USA i Chin.

dostępny: https://www.cda.pl/video/150228643d/vfilm 

Papillon    

Rok 1931. Niesłusznie oskarżony o morderstwo złodziej trafia do kolonii karnej. Wkrótce podejmuje próbę ucieczki. Remake filmu z 1973 z Dustinem Hoffmanem i Stevem McQueenem. Nowa wersja z 2017 z Ramim Malekiem i Charliem Hunnamem niczym nie ustępuje pierwowzorowi!

dostępny: https://www.cda.pl/video/15036369b9/vfilm 

Pod ostrzałem    

Oszust, uciekając przed zawodowym zabójcą, postanawia dać się schwytać policji, by znaleźć schronienie w małomiasteczkowym komisariacie. Nie spodziewa się, jakie to będzie miało konsekwencje.

dostępny: https://www.cda.pl/video/15035679a1/vfilm 

Teraz w pakiecie Filmy i Telewizja na żywo!Zapraszamy na CDA Premium!