Marcowe nowości w CDA Premium

W marcu na kinomanów czekają w CDA Premium wyjątkowe okazje!

Wśród nowości znalazły się między innymi takie pozycje jak „Geniusz”, „Wszystko zostanie w rodzinie”, „Makbet” czy „Niewinne”.

Michael Grandage, debiutujący na dużym ekranie reżyser znany do tej pory z teatru i opery, zaprosił na plan między innymi Colina Firtha, Jude Law czy Nicole Kidman. „Geniusz” to świetnie oceniana i bardzo chwalona pozycja.

„Wszystko zostanie w rodzinie” to najlżejsza pozycja wśród marcowych nowości. Przezabawna komedia, którą docenili widzowie na całym świecie. Nicolas Benamou i Philippe Lacheau w formie.

Z kolei „Makbet” w reżyserii Justina Kurzela to ponadczasowa opowieść o żądzy władzy, zdradzie i szaleństwie i pasji. Dwie nagrody i dziesięć nominacji.

„Niewinne” wstrząsający obraz gwałtów i przemocy na polskich zakonnicach dokonanych przez żołnierzy Armii Czerwonej. Świetna Agata Kulesza w roli głównej. Mocny i przejmujący film.

Od połowy lutego widzowie CDA Premium mogą także oglądać najnowsze dzieło Johna Gunna – „Sprawa Chrystusa”.  Film oparty jest na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza i autora powieści o tym samym tytule. Rewelacyjny Mike Vogel w roli głównej. Film trafił do nas prosto z kin (premiera w listopadzie 2017).