Kwiecień w CDA Premium

Co nowego w CDA Premium w kwietniu? Sprawdź!

W kwietniu w CDA Premium polecamy z nowości między innymi: „Wicher 2: Na przekór wszystkiemu”, „Piknik z niedźwiedziami”, „Szajbus i pingwiny”, „Ostatnie pokolenie”, „Przyciąganie” oraz „Zanim się obudzę”. 

 

„Wicher 2: Na przekór wszystkiemu” to kontynuacja opowieści o nastolatce o imieniu Mika, która spędza wakacje na farmie dziadków. Ciepła, familijna opowieść, z której ucieszą się przede wszystkim fani pierwszej części (również do zobaczenia na CDA Premium).

 

„Piknik z niedźwiedziami” to popis dwóch legend kina: Roberta Redford i Nicka Nolte. Tym razem panowie na wesoło przemierzają Apallachy. Uwaga, bawi do łez 🙂

 

„Szajbus i pingwiny” kolejna pozycja kina familijnego, tu w wydaniu dla najmłodszych. Sympatyczny czworonóg próbuje uratować stado pingwinów.

 

„Ostatnie pokolenie” to propozycja o zupełnie innym charakterze i dla innego widza. Surowa opowieść z gatunku science fiction ulokowana w niezbyt przyjaznej przyszłości.

 

Fani science fiction ucieszą się napewno na „Przyciąganie”. Zapierająca dech za sprawą efektów i fajerwerków historia opowiedziana przy okazji z humorem.

 

A od 27 kwietnia coś dla tych, którzy lubią się bać! „Zanim się obudzę” to wyreżyserowany przez Mike’a Flanagana horror opowiadający o koszmarach pewnego adoptowanego chłopca. Jak to w horrorach, sny stają się rzeczywistością…