Majówka w CDA Premium!

Pierwszy tydzień maja to dla wielu osób więcej wolnego i okazja do wyjazdów. A co, jeśli pogoda nie dopisze? Mamy plan awaryjny – sprawdź jakie filmy i seriale pojawiły się ostatnio w CDA Premium!

Minari

Dramat pokazujący historię pogoni za amerykańskim snem. Koreańska rodzina wyjeżdża do pozornie sielskiego Arkansas, aby tam założyć własną firmę. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z przeprowadzki i nie wszystko okazuje się być takie, jak miało. Zdobywca Oskara oraz kilkudziesięciu innych nagród i nominacji.

dostępny: https://www.cda.pl/video/14064388f6/vfilm

Daniel

Skandynawski dramat opowiadający historię duńskiego fotografa, który zostaje pojmany przez Państwo Islamskie i spędza w niewoli 398 dni. Film oparty o prawdziwą historię Daniela Rye.

dostępny: https://www.cda.pl/video/13927998a8/vfilm

Lodowy szlak 

W położonej na odludziu kopalni diamentów dochodzi do wypadku. Doświadczony kierowca tira staje na czele brawurowej akcji ratunkowej. Coś dla fanów Liama Neesona i dobrego kina akcji – gwarantowane emocje od początku do końca!

dostępny: https://www.cda.pl/video/1392053350/vfilm

Arktyka  

W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy – rozbija się tam samolot z jedynym pasażerem. Osamotniony wyciąga ze zniszczonej maszyny wszystko co może mu się przydać i rozpoczyna wędrówkę w nadziei na ratunek. Szanse na ocalenie są jednak niewielkie… W roli głównej Mads Mikkelsen.

dostępny: https://www.cda.pl/video/138401181f/vfilm

Agentka  

Norweski thriller szpiegowski. Gdy III Rzesza rusza na północ Europy, szwedzki wywiad przydziela znanej aktorce ważne zadanie – ma oczarować niemieckiego oficera i zdobyć poufne informacje.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1392456899/vfilm

Miasto gniewu   

Kolejny zdobywca Oskara (a właściwie trzech) oraz szeregu innych nagród i nominacji w naszym zestawieniu. Przy jednej z bocznych ulic zostaje znalezione ciało mężczyzny. Na pytanie, jak doszło do zbrodni, odpowiedzą zdarzenia, które miały miejsce w ciągu 48 godzin poprzedzających jej popełnienie… Dramat obyczajowy będący komentarzem do napięć i nierówności rasowych z kapitalną obsadą (m.in. Sandra Bullock, Matt Dillon, Brendan Fraser).

dostępny: https://www.cda.pl/video/140603987c/vfilm

Funny games U.S.   

Mocny, miejscami brutalny thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Dwaj młodzi mężczyźni terroryzują rodzinę spędzającą czas nad jeziorem. W rolach głównych między innymi Naomi Watts i Tim Roth.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1405588396/vfilm

Bruno   

Świetnie znany z głównej roli w filmie „Borat”, Sacha Baron Cohen, tym razem w kolejnej brawurowej komedii. Jako Bruno wciela się w postać austryjackiego dziennikarza, który postanawia podbić zachodni świat show biznesu. A przy okazji zdemaskować jego ciemne strony oraz obśmiać i zszokować.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1405526315/vfilm

Bóg nie umarł   

Profesor filozofii każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: „Bóg umarł” i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub udowodnić, że Nietzsche się mylił. 

dostępny: https://www.cda.pl/video/140548731e/vfilm

Na rozstaju uczuć   

Grace jest ambitną studentką, która oprócz problemów finansowych ma też zaniedbującą ją matkę (w tej roli Susan Sarandon), jawnie faworyzującą młodszą córkę. Grace aby dorobić, zaczyna handlować narkotykami…

dostępny: https://www.cda.pl/video/1406199831/vfilm

Eksperyment    

26 osób zostaje wybranych do udziału w pewnym eksperymencie, podczas którego zostają podzieleni na strażników i więźniów. Projekt z upływem czasu wymyka się jednak spod kontroli. W rolach głównych między innymi Adrien Brody i Forest Whitaker.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1405584345/vfilm

Złodziejski kodeks    

Złodziej, mistrz w swoim fachu, chce wykonać ostatni skok w życiu. Jeżeli mu się uda, spłaci długi zaciągnięte wobec rosyjskiej mafii, ale wydaje się, że robota jest z gatunku niewykonalnych… Świetne kino akcji z udziałem Morgana Freemana i Antonio Banderasa.

dostępny: https://www.cda.pl/video/140656335e/vfilm

Młoda Wiktoria    

Ostatni oscarowy film w naszym zestawieniu. Tym razem jest to dramat historyczny poświęcony królowej brytyjskiej Wiktorii. Film skupia się na wczesnym okresie życia władczyni, gdy po koronacji poznaje swego przyszłego męża, księcia Alberta.

dostępny: https://www.cda.pl/video/1406042814/vfilm

Teraz w pakiecie Filmy i Telewizja na żywo! Zapraszamy na CDA Premium!