Co nowego w czerwcu?

Biblioteka filmów w CDA Premium to już ponad 6200 pozycji, a ci którzy są z nami już jakiś czas dobrze wiedzą, że każdego tygodnia i miesiąca pojawiają się nowe filmy. Nie inaczej jest i teraz. Zobaczcie sami co nowego jest do obejrzenia!

Czerwiec to prawie lato, a w niektórych częściach Polski temperatura zbliżyła się do 30 stopni. Dlatego dziś polecamy coś lekkiego i zabawnego, dokładnie na taką porę roku.

Mamuśki mają wychodne (2017) – przebojowa komedia nie tylko dla pań. Cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu i wiecznym bałaganem postanawiają na chwilę zapomnieć o obowiązkach i poznać się nieco lepiej podczas wspólnej kolacji. Tego co się wydarzyło, nikt nie mógł się spodziewać!

Marsz pingwinow 2: Przygoda na krańcu świata (2017) – kontynuacja nagrodzonego Oscarem „Marszu pingwinów”, który pokochał cały świat! Młody pingwin przygotowuje się na swoją pierwszą w życiu wielką wędrówkę. Pod czujną opieką swojego 45-letniego opiekuna ze stada rozpoczyna się największa przygoda życia niedoświadczonego pingwina.

Moje wakacje z Rudym (2017) – pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni! Mick zostaje wysłany na farmę dziadka, gdzie spotyka jedynego w swoim rodzaju czerwonego psa, Rudego. Rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe.

A jeżeli nasze „lekkie i letnie” propozycje kogoś nie satysfakcjonują i szuka czegoś zdecydowanie mocniejszego, to od 7 czerwca w CDA Premium dostępny będzie emocjonujący horror To przychodzi po zmroku (2017), który przetestuje Wasze największe lęki!