Październikowe nowości w CDA Premium

W październiku na widzów CDA Premium czeka sporo nowych filmów. Cześć z nich pokazywana jest w ramach projektu CDA Cinema i nie była dotąd prezentowana w Polsce.

W październiku w ramach CDA Cinema pojawiły się do tej pory cztery filmy: thriller Feedback, komedio-dramat Koniec żartów, horror Kawalerka oraz obyczajowy film Kawowa gorączka, wszystkie z 2019 roku. Poza nimi w tym miesiącu swoje premiery będą miały jeszcze takie obrazy jak: Becky (2020) – 15 października oraz Porwany (2020) – 22 października. Premiery w ramach CDA Cinema pokazywane są zawsze w czwartki o tej samej porze, czyli o godzinie 18.00, a usługa dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich subskrybentów CDA Premium.

Katalog CDA Premium w październiku powiększył się o kilkadziesiąt nowych pozycji (aktualnie liczba filmów przekracza 8300). Wśród nich na uwagę zasługują między innymi takie filmy jak:

  • „The Place” (2017), film Paolo Genovese, twórcy docenionego na całym świecie przez widzów i krytyków „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Tajemniczy mężczyzna, którego codziennie można spotkać w tej samej restauracji, pomaga nieznajomym ludziom, spełniać najskrytsze marzenia. Jego pomoc ma jednak wysoką cenę…
The Place (2017)
  • „Dziewczyna we mgle” (2017), to z kolei trzymający w napięciu i niepewności do samego końca kryminał, którego akcja rozgrywa się w sennym, górskim miasteczku. Do rozwiązania zagadki zniknięcia nastoletniej dziewczyny zostaje oddelegowany kontrowersyjny detektyw, który rozpętuje wokół sprawy prawdziwą medialną burzę.
Dziewczyna we mgle (2017)
  • „Wiedźma” (2019), pozycja dla wielbicieli horrorów i hit amerykańskiego box office’u, który przez sześć tygodni zajmował pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych filmów. Mocne kino!
Wiedźma (2019)
  • „Lament” (2016), koreański przebój i jeden z najlepiej ocenianych filmów grozy ostatnich lat. Bardzo sugestywny i klimatyczny horror, który cały czas trzyma widza w napięciu. Film będzie dostępny na CDA Premium od 17 października.
Lament (2016)

Chcesz zobaczyć więcej? Wejdź na CDA Premium, gdzie czeka na Ciebie ponad 8300 filmów! I pamiętaj, możesz testować 14 dni za darmo!