Majowe nowości w CDA Premium

Maj przyniósł pierwsze próby znoszenia obostrzeń związanych z epidemią, ale wiele wskazuje na to, że powrót do normalnej aktywności będzie bardzo długi. Staramy się uatrakcyjnić Wam pobyt w domach i każdego dnia dodajemy nowe filmy. A oto krótkie zestawienie najciekawszych naszym zdaniem nowości w tym miesiącu. 

Pasażer
Podróże pociągiem na drodze praca-dom mogą wywrócić świat do góry nogami. Zwłaszcza, gdy stoi za tym tajemnicza kobieta kusząca dużą sumą pieniędzy za wykonanie pewnego zadania…Świetny Liam Neeson w trzymającym do końca thrillerze akcji!

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/5091953f7/vfilm

Hacker
Rodzina Alexa boryka się z problemami finansowymi, a chłopak postanawia skorzystać z oferty przyjaciela i wkracza w świat wirtualnej działalności przestępczej.

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/506486018/vfilm

Bel Canto
Słynna śpiewaczka operowa ma dać prywatny koncert dla bogatego japońskiego przemysłowca. Na przyjęciu pojawiają się jednak nieproszeni i dobrze uzbrojeni goście. Kino akcji z Julianne Moore w roli głównej.

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/43522170a/vfilm

Granica
Jesień 2007 roku, Słowacja ma stać się częścią strefy Schengen. Oznacza to, że przemyt przez uszczelnioną granicę słowacko-ukraińską nie będzie już taki łatwy. A dla ludzi żyjących głównie z kontrabandy nie jest to dobra wiadomość. 

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/50902855e/vfilm

Sobibór
Aleksander Paczerski trafia do obozu zagłady w Sobiborze. Bardzo szybko orientuje się, że jedynie ucieczka z tego piekła może uratować mu życie. Rosyjski kandydat do Oscara w 2018 roku.

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/50831099e/vfilm

Mężczyzna imieniem Ove
Bohaterem filmu jest Ove, zgryźliwy tetryk, który nie może pogodzić się ze śmiercią żony. Kiedy na horyzoncie pojawiają się nowi sąsiedzi, jego życie zostaje wywrócone do góry nogami. Wielokrotnie nagradzany i nominowany do Oscara film.

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/508857292/vfilm

Fala
Mający poukładane życie Frank, postanawia pewnej nocy zaszaleć. Mężczyzna zażywa nieznany narkotyk, czego bardzo szybko zaczyna żałować…

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/509612391/vfilm

Śmierć Stalina
Umiera Józef Stalin. Rozpoczyna się walka elit władzy o dominację i wpływy po zmarłym dyktatorze. Komedia niepoprawna politycznie, zakazana na terenie całej Rosji!

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/5092259f0/vfilm

Kobiety w biegu
Vera i jej trzy córki postanawiają przebiec maraton w sztafecie. Dla kogoś, kto nie ma ze sportem wiele wspólnego, nie będzie to łatwe zadanie…

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/5055866da/vfilm

Czego pragną mężczyźni
Kolejna komedia na naszej liście. Podczas szalonej nocy spędzonej z przyjacielem, Karel ogłasza, że pragnienie być kobietą. Kiedy budzi się następnego ranka, odkrywa, że jego życzenie się spełniło.

Film dostępny w CDA Premium: https://www.cda.pl/video/509117003/vfilm

Chcesz zobaczyć więcej? Wejdź na CDA Premium, gdzie czeka na Ciebie ponad 7700 filmów!