Guns Akimbo tylko w CDA Premium

„Guns Akimbo”, najnowszy film z udziałem Daniela Radcliffe’a, już 9 kwietnia w CDA Premium. W Polsce film dostępny będzie tylko dla widzów tej platformy, a kinowa premiera z powodu epidemii została odwołana.

„Guns Akimbo” to brawurowe połączenie kina akcji i komedii z Danielem Radcliffem w roli głównej. Miles, główny bohater filmu w którego postać wciela się Radcliffe, nieświadomie wplątuje się w krwawy show, który online śledzą miliony widzów. Dla Miles’a dodatkową „motywacją” w tej szalonej rozgrywce jest życie jego ex-dziewczyny oraz… przyśrubowane do dłoni pistolety, których nie może się pozbyć. 

Daniel Radcliffe, znany głównie jako odtwórca roli Harrego Pottera, lubi zaskakiwać swoich fanów udziałem w niecodziennych produkcjach. Tak jest i tym razem. „Guns Akimbo”, jak na pełnokrwiste kino akcji przystało, nie pozwala widzowi się nudzić i momentami przypomina eksplodujący teledysk. Ale najnowszy film w reżyserii Jasona Lei Howdeana, to także komedia, miejscami pastisz czy wręcz satyra współczesnego świata.

Kinowa premiera filmu przewidziana była na połowę kwietnia, jednak ze względu na epidemię koronawirusa i zamknięte kina nie jest ona możliwa. Film „Guns Akimbo” dostępny będzie nieco wcześniej niż zakładano, bo już od 9 kwietnia i tylko tylko dla widzów CDA Premium. 

Płatna usługa CDA Premium jest jedną z najczęściej wybieranych przez polskich widzów usług VOD. Na koniec 2019 roku korzystało z niej ponad 230 tys. osób. Popularność CDA Premium wzrosła jeszcze bardziej od początku epidemii i wprowadzonych przez władze obostrzeń dotyczących izolacji. Wszystkie filmy w CDA Premium pochodzą od dystrybutorów, a liczba pozycji przekroczyła już 7 500 filmów i jest to jeden z największych katalogów VOD w Polsce.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=uPyQzjzhYEE

www.cda.pl/premium