CDA Cinema czyli kino bez limitu już od czwartku w CDA Premium

CDA przy współpracy z Media4Fun otwiera CDA Cinema. Na CDA Premium, w każdy czwartek o godzinie 18.00, będą miały polską premierę najnowsze produkcje kinowe. CDA Cinema to odpowiedź na istotne zmiany zachodzące na rynku dystrybucji kinowej i filmowej. 

CDA Cinema to rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD oferowanej przez CDA. W ramach CDA Cinema udostępniane będą filmy, które dotąd nie były jeszcze pokazywane w Polsce. W każdy kolejny czwartek, o godzinie 18.00, będą prezentowane nowe tytuły. 

CDA Cinema otworzy szwedzki thriller „Seryjny morderca” w reżyserii nominowanego do Oscara Mikaela Hafstroma. Film opowiada historię dziennikarskiego śledztwa demaskującego jeden z największych skandali sądowych w Szwecji związanych z chorym psychicznie Thomasem Qucikiem, który przyznał się do popełnienia kilkudziesięciu makabrycznych zbrodni. Premiera już w najbliższy czwartek, czyli 3 września, godzina 18.00..

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników staramy się dostarczać wiele ciekawych pozycji do oferty CDA Premium, jednak do tej pory kontent sVOD opierał się w dużej mierze na pozycjach znanych już z ekranów. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią chcemy zrekompensować to widzom i dać im możliwość oglądania najnowszych światowych produkcji bez konieczności wychodzenia z domu. – mówi Jarosław Ćwiek, Prezes Zarządu CDA S.A.

CDA Cinema to kino bez limitu i pandemicznych ograniczeń, to kino dla każdego i każdej porze. Wspólnie tworzymy nowy model biznesowy cVOD czyli Cinema Video on Demand – dodaje Justyna Troszczyńska, Media4Fun 

W najbliższych tygodniach premiery w CDA Cinema będą miały filmy z wielu gatunków.  Na widzów będzie czekać zarówno pokazane z rozmachem kino historyczne „Król Niewiernych”,  jak i doskonale przyjęty na festiwalach i porównywany przez widzów do żeńskiej odpowiedzi na Daredevil brytyjski thriller „(Nie)dobra kobieta”. Nie zabraknie również filmów dla całej rodziny, na przykład „Kochając Grace” – romantyczna historia z Mattem Dillonem w jednej z głównych ról.

Materiały do pobrania poniżej:

CDA Cinema czyli kino bez limitu już od czwartku w CDA Premium – komunikat prasowy w wersji pdf

Pressbook filmu „Seryjny morderca”

Pressbook filmu „Król niewiernych”

Pressbook filmu „(Nie)dobra kobieta”

Pressbook filmu „Alfons”

Seryjny morderca – trailer 1
Seryjny morderca – trailer 2
Seryjny morderca
Seryjny morderca
Seryjny morderca