Szymon Szmigiel wzmacnia biuro reklamy CDA.pl

Szymon Szmigiel dołączył do niedawno otwartego biura sprzedaży reklamy CDA.pl. Będzie odpowiadał głównie za relacje z domami mediowymi i obsługę klientów agencyjnych.

Szymon Szmigiel jest związany z reklamą online od kilkunastu lat. Pracował między innymi w Wirtualnej Polsce jako szef działu sprzedaży oraz w sieci Evolution Media Net jako dyrektor działu sprzedaży bezpośredniej. W latach 2008-2011 był członkiem zarządu IAB Polska. Ostatnio związany był z firmą TogetherData w której odpowiadał za rozwój produktów reklamowych i działania sprzedażowe.

Obserwujemy obecnie ogromny wzrost znaczenie wideo w reklamie online. Udział tego formatu w kampaniach i działaniach realizowanych przez reklamodawców stale rośnie. Dla wydawców treści wideo, takich jak CDA.pl oraz dla naszych partnerów, czyli innych wydawców, sieci multichannel, youtuberów i popularnych twórców, wiąże się to z bardzo dobrymi perspektywami – mówi Karol Kowalski, szef biura sprzedaży reklamy w CDA.pl.

Szymon Szmigiel będzie odpowiadał przede wszystkim za budowanie dobrych relacji z domami mediowymi i współpracę z klientami agencyjnymi. Będzie także rozwijał ofertę CDA.pl w obszarze video programmatic, który jest obecnie jednym z najważniejszych kanałów sprzedaży reklamy.

 

Informacja w wersji pdf